СЕМІНАР “Основи успішної зимівлі бджіл та високорентабельне пасічникування при чистопородному розведенні карпатських бджіл”

Доброго дня, Колеги.
Закарпатська спілка пасічників “Срібний край” спільно з Громадським об’єднанням матководів  (ГО ОМУ) 26.12.2017р,у м. Міжгір’я ( малий зал райдержадміністрації, початок о 10 год.) проводить навчально-методичний семінар на тему : “Основи успішної зимівлі бджіл та високорентабельне пасічникування при чистопородному розведенні карпатських бджіл”.

Програма.
1.Вступне слово. Об’єднання пасічних громад – вимога часу. (Павлій Віктор Васильович, голови Ради ЗСП “Срібний край”)

2 . Висока культура пасічникування на гірських пасіках – запорука збереження карпатських бджіл. (Доповідач: Керек С.С. Завідуючий відділу розведення та селекції карпатських бджіл ННЦ “Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича”)

3.Що потрібно враховувати при підготовці бджіл до зими, та як без шкоди для бджіл видалити зайву вологу з вуликів під час їх зимового утримання. (Доповідач: Папп В.В. відділ розведення та селекції карпатських бджіл ННЦ “Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича”)

4. Перспективи покращення породності бджіл на гірських пасіках та деякі аспекти сучасних підходів до племінної роботи в бджільництві (Доповідач: Доскоч І.М.,  Голова об’єднання матководів України)

5. Особливості пасічникування в гірській місцевості Карпат, та вплив породності бджіл на показники продуктивності. Доповідач: Папп В.В. відділ розведення та селекції карпатських бджіл ННЦ “Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича”)

Запитання – відповіді.