Список учасників ОМУ

  1. 001  Гайдар Василь Антонович
  2. 002  відділ селекції карпатських бджіл ННЦ ім.Прокоповича. 
  3. 003  Каспар Бінефельд (почесний член ОМУ)
  4. 004  Кіхно Олег
  5. 005  Доскоч Іван Михайлович 
  6. 006  Болюбаш Богдан Ярославович
  7. 007  Воробець Петро Йосифович
  8. 008  Берцик Олександр
  9. 009  Папп Віктор
  10. 010  Просюк Віктор
  11. 011   Поліщук Василь
  12. 012   Олійник Юрій
  13. 013   Беззубка Олег
  14. 014   Кулінець Павло
  15. 015   Майстерчук Артем
  16. 016   Керек Степан
  17. 017   Мерцен Іван
  18. 018   Гладкий Сергій
  19. 019   Стрельчук Олег
  20. 020  Трапезун Сергій
  21. 021  Сидоренко Віталій
  22. 022  Вільчинський Микола
  23. 023  Івженко Олексій
  24. 024  Мельниченко Олег
  25. 025  Артюшенко Мексим
  26. 026  Стеблянко Віктор
  27. 027  Єгошин Леонід
  28. 028  Григорків Людмила
  29. 029  Муха Ярослав
  30. 030  Хомчук Дмитро
  31. 031  Голод Андрій
  32. 032  Чехунов Борис Іванович
  33. 033  Скрипаленко Олексій Федорович
  34. 034  Терентьєв Сергій Олексійович
  35. 035  Сліпко Юрій Володимирович
  36. 036  Череватов Олександр Володимирович
  37. 037  Поздняков Олександр Олександрович
  38. 038  Ємець Ярослав Миколайович
  39. 039  Шамро Микола Олександрович
  40. 040  Фадеєв Денис
  41. 041  Фурсік  Ігор
  42. 042  Гаврилов Василь Геннадієвич
  43. 043  Кривченко Олександр Миколайович
  44. 044  Туз Ірина Анатоліївна
  45. 045  Хуторний Володимир Миколайович
  46. 046  Сцюрко Микола Богданович
  47. 047  Зарічний Василь Петрович
  48. 048  Пелюхня Ігор Сергійович
  49. 049  Палько Микола Володимирович
  50. 050 Череватов Володимир Федорович
  51. 051  Пархомець Ігор Васильович
  52. 052  Радуля Сергій Васильович
  53. 053  Коломієць Леонід Евгенійович
  54. 054  Василь Целюх
  55. 055  Щербань Олена Олександрівна
  56. 056  Ігор Шпак
  57. 057  Ткач Василь Петрович
  58. 058  Йовбак Ігор Іванович
  59. 059  Столяр Ігор Володимирович
  60. 060 Мучичка Павло Павлович
  61. 061  Синичка Іван Іванович
  62. 062  Січкар Олександр Володимирович
  63. 063  Іванчишин Петро Мирославович
  64. 064  Мучичка Володимир Юрієвич
  65. 065  Паращинець Оксана Василівна
  66. 066  Лакомський Віталій Павлович
  67. 067  Мигович Людмила Іванівна
  68. 068  Пущук Любомир Тарасович 
  69. 069  Фотул Іван Васильович
  70. 070  Довгуник Ігор Анатолієвич.
  71. 071  Ільїчов Ігор Сергійович        
  72. 072  Сугак Сергій Павлович        
  73. 073  Андрусяк Віталій Васильович  
  74. 074  Ткаченко Олена Петрівна  
  75. 075   Алексєєв Ігор Іванович         
  76. 076  Скутарь Григорій Петрович 
  77. 077   Радов Павло Іванович          
  78. 078   Сакара Петру Иванович   
  79. 079   Дяків Володимир Романович  
  80. 080  Йовбак Ганна Михайлівна   
  81. 081   Дріз Дмитро Вікторович        
  82. 082   Філіп Андрій Вікторович       
  83. 083   Лендел Марія Михайлівна    
  84. 084   Мисак Любомир Богданович
  85. 085   Порхун Наталья Анатолієвна 
  86. 086   Бобонич Юрій Юрійович            
  87. 087   Филипчук Іван Іванович  
  88. 088   Берцик Ліля Василівна
  89. 089   Тарахонич Роман Васильович
  90. 090   Хома Юрій Юрійович 
  91. 091    Махно Олег Дмитрович
  92. 092    Горішник Володимир Львович
  93. 093    Шляхтич Микола Богданович 
  94. 094    Кучинський Роман Ярославович
  95. 095    Кізман-Байза Алла Альбертівна
  96. 096    Микитинець Василь Васильович  ( подана заява на вступ)
  97. 097     Бомбушкар  Наталія Михайлівна  ( подана  заява на вступ)