Голод Андрій Миколайович

Професійний пасічник та матковод, має повну вищу освіту по бджільництву. Проживає в м.Суми. Пасіка знаходиться в Недригайлівському р-ні Сумської області неподалік історичного городища В”єхань, згадуваного в стародавніх літописах 12 століття.

Бджільництвом займається  з 1992 року, тобто з дитинства, стаж – понад 25 років. В 2004 році закінчив Сумський НАУ і отримав диплом магістра за спеціалізацією “Бджільництво” (диплом з відзнакою).

Тримає пасіку в сотню сімей. Пасіка медово-товарного напряму, додатковий напрямок – матководство. Є прибічником промислових методів та способів ведення пасіки, зокрема канадської промислової технології, яка застосовується на пасіці.
Основна порода на пасіці – CARNICA, в даний момент утримую більше десяти штаммів і ліній австрійської та німецької карніки (13 ліній). На тестуванні також є італійська порода (5 ліній походженням з США та Італії).
Окремим напрямом роботи є тестування наявних ліній карніки по всьому переліку ГКО в умовах півночі Лісостепу на своїй пасіці та пасіках колег-бджолярів Сумської області, які виявляють в цьому зацікавленість, і розповсюдження якісного матеріалу породи Карніка серед пасічників-“медовщиків”.

Leave a Reply